Son Eklenenler
Sony SmartWatch 2 Güncellemesi Yayınlandı

Sony SmartWatch 2 Güncellemesi Yayınlandı

Giyilebilir teknolojik ürünlerin hayatımızda vazgeçilmez bir yer almaya başladığı günümüzde hemen hemen her marka birkaç farklı modelli tanıtmaya, daha önce tanıtım yapan şirketler ise mevcut modellerini geliştirmeye büyük önem vermekte. Sony geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkardığı akıllı saat modeli olan SmartWatch 2 ile ilgili yep yeni bir güncellemeyi kullanıcılarla paylaştı. Sony modelli akıllı telefonunuz varsa ve telefonunuza uzaktan bağlanıp, sosyal medya, görüntülü görüşme gibi işlevleri yalnızca küçük bir kol saatiyle yönetmek istiyorsanız önerebileceğimiz en iyi modellerden birisi olan SmartWatch 2, Google Play Store üzerinden indireceğiniz basit bir uygulama aracılığıyla akıllı telefonunuzla senktonize olabilmekte.

Sony tarafından gün içerisinde duyurulan güncelleme, akıllı saatinize birçok yeni işlevin yanısıra, eski versiyonda meydana gelen bazı hatalarında ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Yeni güncelleme ile birlikte farklı görüşüşlere sahip saat arayüzleri, yazı fontlarında daha belirgin bir büyüme ve kolay okunabilirlik, kronometre, ışık algılama gibi birçok yeni özellik dahil edilmiştir. Ayrıca tüm telefon bildirimlerini okundu olarak göstermenize yarayan yeni bir işlev de eklenerek, sürekli olarak rahatsız edilmeniz de önlenmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Siber Saldırıları Anlık Olarak İzlemek Artık Mümkün başlıklı makalemizde DDoS atak monitörü, DDoS izleme ve harita üzerinde DDoS Atak hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.