Son Eklenenler
Sony SmartWatch Yakında Piyasada

Sony SmartWatch Yakında Piyasada

Akıllı saat yarışında son sürat ilerleyen dev şirketler ürünlerini yavaş yavaş piyasaya çıkarmaya başladılar bile. Microsoft, Apple, Samsung gibi şirketlerin arasından biraz daha hızlı davranarak SmartWatch adlı ürünü görücüye çıkartan Sony, geleceğin giyilebilir teknolojik ürünleri üzerinde ne denli durduğunu kanıtladı. Öyle ki 15 Temmuz tarihinde piyasaya sürmesi beklenilen Sony SmartWatch 2 modeli yaklaşık 1 aylık gecikmenin ardından 9 Eylül tarihinde teknoloji marketlerdeki yerini alacak. Sony Corporation Haziran ayı içerisinde Londrada ilk defa görücüye çıkardığı SmartWatch adlı ürünün piyasada en çok tercih edilen akıllı saatlerden birisi olacağından emin. Şirket yetkililerinden alınan bilgiye göre şuan itibariyle stokları son sürat doldurmaya başlayan Sony, Eylül ayından itibaren tüm dünyada aynı anda satışa başlamayı planlamakta.

Sony SmartWatch 2 Özellikleri

  • 1.6-inç boyutunda 220 x 176p çözünürlükteki LCD ekran
  • BlueTooth 3.0 desteği
  • Android 4.0 ve üzeri cihazlarla tam uyumlu olarak çalışabilme
  • Paslanmaz çelikten kordon
  • Su geçirmez ön ve arka panel

9 Eylül tarihinden itibaren satın alabileceğimi bu muhteşem ürünün çıkış fiyatı 120 sterlin olarak belirtildi. Yaklaşık 350 TL değerindeki akıllı saat SmartWatch 2‘nin Türkiye fiyatında elbette farklılık olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook İş Bulmanıza Fırsat Veriyor başlıklı makalemizde facebook iş arama, facebook iş bulma ve facebook iş bulma uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.