More

  Google Yeni Chromecast Audio ve Android TV donanım Partnerlerini duyurdu!

  [ads1]Android TV’yi siz unutmuş olabilirsiniz, fakat Google 1 yıldır Google TV projesi üzerindeki çalışmalarını arkaplanda başarılı bir şekilde sürdürmekte.

  Bugünkü, Google duyurusunda Android TV için birkaç yeni partnerini duyurdu, hem de Chromecast Audio için yeni partnerlerini, planlarını ve yapım aşamalarını ifade ettiler. Chromecast ses versiyonu yakın zamanda direk onların konuşmacıları tarafından duyuruldu.

  Yakında, Android TV’yi Arçelik, Vestel, RCA, Hisense, TCL ve Bang & Olufsen benzeri markalara sahip televizyonlar üzerinde görebileceksiniz. Google ayrıca Endonezya kablo ve genişbant sağlayıcısı Linknet ile bir Android TV tabanlı bir kutu teklifi konusunda çalışıyor. Önceden, Android TV sadece Sony, Sharp ve Philips markaları içine yerleştirilmişti.

  Chromecast-Audio-ve-Android-TV-2

  [ads2]Chromecast Audio’ya gelince, Sony ve LG bu teknoloyi ilk benimseyen firmalar oldu. Şimdi B&O Play, Harman Kardon, Onkyo, Philips, Pioneer, ve Raumfeld de yakında bu partiye katılan markalardan oluyor.

  Ek olarak, Frontier Silicon ve Stream limitsiz bir teklifi, Chromecast’a yönelik yazılım ve donanımın onların ürünlerine hızlıca yeleştirilebilecek şekilde yapılması için çalışıyor.

  Yeni hoparlörler yakında, Chromecast Audio’nun birden fazla odada senkronize müzik yayınlayabilmesi için desteği bünyesinde barındıracak.

  Eğer çoklu hoparlörünüz varsa Chromecast Audio ile herhangi bir şekilde bağlantısını sağladıktan sonra, bir gruplama yapabilirsiniz. Böylece aynı grup içindeki hoparlörlerden birlikte aynı şarkıların yayınlanmasını tek bir tıklama ile sağlayabilirsiniz.

  Sonuç olarak Chromecast ve Android TV ile hem ses konforu hem de Tv yayıncılığı konusunda çok büyük imkanlara ulaşabileceğiz gibi görünüyor.

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  1 Yorum

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.