Son Eklenenler
Xbox 720 Ne Zaman Çıkacak

Xbox 720 Ne Zaman Çıkacak

Microsoft’un ürettiği oyun konsolu olan XBox 720, kod adıyla Durango, bugün yapılan kesin bir açıklama ile ne zaman çıkacağını sabırsızlıkla bekleyenleri sevindirdi. Microsoft’tan verilen bilgiye göre yeni XBox 720 oyun konsolu 21 Mayıs 2013 tarihinde piyasaya sürülecek.

Sony PlayStation 4’ün yakın zamanda tanıtılmasının ardından rakibi Microsoft’un Xbox 720‘yi çıkarması oyun severler arasında da büyük bir rekabete sahne olacak gibi görünüyor. Oyle ki geçtiğimiz yıllarda Sony PlayStation 3 ile Xbox’un rekabeti neredeyse başabaş gitmişti.

Şimdi hem PlayStation 4 hemde Xbox 720 Durango, birbirine benzer konfigrasyon ve özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkacak. Her iki üründe de ortak bulunan, kullanılmış oyunları çalıştırmama özelliği hem korsan kullanımı kısıtlayacak hem de orijnal oyun satışlarını maksimum düzeye çıkaracak gibi.

Bir önceki yazımız olan Nokia Asha 210 Piyasada başlıklı makalemizde Nokia Asha 210, Nokia Asha 210 fiyatı ve Nokia Asha 210 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.