Son Eklenenler
Türkiye İnovasyon Haftası

Türkiye İnovasyon Haftası

28 – 29 ve 30 Kasım 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek bir dizi etkinliği kapsamakta. Türkiye İnovasyon Haftası olarak adlandırılan bu etkinlik, inovasyonun önemini anlamak ve Türkiye’de inovatif çalışmaların sayısını arttırmayı hedeflemekte. Türkiye
İhracatçılar Meclisi tarafından organize edilen Türkiye İnovasyon Haftası Türkiye’de ihracatı arttırmak için öncelikle inovasyona önem vermemiz gerektiği fikrinden hareketle organize edilmiş bir etkinlik olarak göze çarpmakta. Türkiye İnovasyon Haftası dahilinde Türkiye’de ve dünyada yenilikçi fikirleriyle teknolojide çığır açmış isimleri, sanayicileri, iş adamlarını, girişimcileri ve bilim adamlarını konferans ve atölye çalışmaları odaklı bir oluşum içerisinde bir araya getirmeyi hedeflenmekte.

Arçelik, BriSA, TEB ve Türk Hava Yolları‘nın da sponsorluğunda gerçekleşecek olan Türkiye İnovasyon Haftası etkinlikleri çok sayıda uzman ve akademisyene de ev sahipliği yapacak. Google, Intel ve Microsoft tarafından da desteklenen bu etkinlik kapsamında 3 Boyutlu yazıcı ile insan organı üretmeyi başararak tıp tarihinde devrim yaratan Prof. Dr. Anthony ATALA, Google’ın insansız kara aracı olan Junior’un yaratıcısı ve robot programlayıcılarından Prof. Dr. Sebastian Thrun, Mars gezegeninde insanlı yaşam kurulması için bilimsel çalışmalarda bulunan ve Nobel Fizik ödülünün de sahibi Prof. Dr. Gerardus’t Hooft gibi 21. yüzyılın bilimsel çalışmalarına katkıda bulunan onlarca akademisyenin panellerini yakından izleyebileceksiniz.

konusmacilar

Katılımın tamamiyle ücretsiz olduğu Türkiye İnovasyon Haftası etkinliklerine katılabilmeniz için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın

Türkiye inovasyon haftası boyunca ana programla eş değer olarak atölye çalışmaları, girişimcilik ve pazarlama üzerine eğitim seminerleri de düzenlenecektir.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar E-Ticareti Daha Güvenli Olarak Nitelendirdi başlıklı makalemizde e-ticaret, e-ticaret kadın müşteriler ve e-ticaret ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.