Son Eklenenler
Türk Mühendislerden intevnet Akıllı Kutu

Türk Mühendislerden intevnet Akıllı Kutu

Dünyadaki büyük rakiplerinin çalışmalarına büyük darbe vuracak niteliğe sahip ve dünyada ilk olma özelliğiyle Türk mühendisler tarafından geliştirilen “intevnet” adı verilen eğlence kutusu DVB S/S2- DVB C- DVB T- İPTV olmak üzere dört farklı teknolojiyi tek bir cihazda birleştirerek eğlence sınırlarını zorlayacak gibi görünüyor. Murat Makine Kripto Bilişim ve 2MG şirketleri tarafından oluşturulan bir AR-GE ekibinin 2 buçuk yıllık yoğun bir çalışmanın ardından ortaya koyduğu intevnet tek cihaz altında eğlence, sağlık, reklam yönetimi, data yönetimi, internet, multimedia gibi birçok gelişmiş uygulamayı birleştiren ilk ürün olma özelliğine sahip. İntevnet genel müdürü Özbek Ekermen tarafından yapılan açıklamada sıradan TV uygulamalarından sıkılan izleyici kitlesine çok daha farklı bir platformda buluşma imkanı verildiği belirtildi.

Türk mühendislerin yayın sektöründe geliştirdikleri bu mükemmel buluş sayesinde, üyeliğe sahip izleyilerin tek cihaz üzerinden sıradan televizyonlarını hem internet hem de eğlence aracına dönüştürmelerine imkan sağlanmakta. Kısacası standart TV’ler birer çok fonksiyonlu bilgisayar işlevi görecek.

Bir önceki yazımız olan Türkiye E-Ticaret Raporu 2013 başlıklı makalemizde 2013 e ticaret rakamları, ETİD 2013 raporu ve türkiye e ticaret durumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.