Son Eklenenler
Sony PlayStation 3 Bilançosu Açıklandı

Sony PlayStation 3 Bilançosu Açıklandı

Teknoloji meraklılarının Sony PlayStation 4 ürününün ne zaman geleceği konusunda sabırsızlanırken Sony Corporation bugün düzenlediği basın toplantısında PlayStation 3 modelinin dünya üzerindeki satış rakamlarından bahsetti. Piyasaya çıkalı yedi yıl olan Sony PlayStation 3, tüm dünyada toplam 80 milyon adet satmayı başararak oyun konsolu sektöründe birincilik tahtını ele geçirdi. Oyun şirketleri yalnızca PlayStation 3 için toplam 4332 farklı oyun piyasaya sürerken bu oyunlardan en çok tercih edileninin The Last of US adlı oyun olduğu belirtildi.

Sony‘nin bu başarısı alkışı hakederken PlayStation 4’ü merakla bekleyenleri de heyecanlandırdı. Oyun konsolu sektörünün kızıştığı şu günlerde Sony’nin neden tüm hatları hazır olan bir ürünü piyasaya sürmek için beklediğine anlam verebilmek oldukça zor. PlayStation 4 için şimdiye kadar 300 ün üzerinde oyun üreten üreticilerde bu konsolu merakla beklemekte. Bakalım aynı başarıyı playstation 4 gösterebilecek mi?

Bir önceki yazımız olan İETT Otobüslerinde Bedava İnternet Dönemi başlıklı makalemizde İETT, İETT akıllı otobüs ve İETT bedava internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.