Son Eklenenler
Samsung Note 3 Fotoğrafları Sızdı

Samsung Note 3 Fotoğrafları Sızdı

samsung-galaxy-note-3Galaxy S4‘ün daha yeni tanıtılmasının ardından aynı kaderi şimdi de Samsung Note 3 yaşayacak gibi görünmekte. Samsung Galaxy S4 ile ilgili onlarca habere yer verdiğimiz Teknoloji Defteri sitesinde şimdi de, Samsung Note 3 ile ilgili sızıntı haberleriyle devam ediyoruz. Samsung, Galaxy S4’ü tanıtmasının hemen ardından Samsung Note 3 için yoğun bir çalışmaya girişti. Henüz şirketten resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen özellikle şirkete yakın fan sitelerindeki söylentilerden yola çıkarak Samsung Note 3 ile ilgili özellik tahminlerinde bulunabiliyoruz.

Söylentilere göre üzerinde Android 5 işletim sisteminin Key Lime Pie sürümünün bulunacağı şeklinde güçlü bir iddia bulunan Samsung Note 3’ün 5.9 inclik tıpkı Note 2 gibi bir tasarıma sahip olacağı belirtilmekte. İşlemci olarak 8 çekirdekli Exynos 8-Core Big Little tercih edilmesi ürünün performans olarak beklenenin üzerinde olabileceği tahminlerimizi doğrular nitelikte. 4 GB RAM‘a sahip olması beklenen Samsung Note 3’ün 12 megapiksellik kamerası ve Full HD ekranı olacak.

Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri ve Fiyatı için tıklayınız

Samsung Note 3 ile ilgili fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

samsung-galaxy-note-3-2

Samsung-Galaxy-Note-3-1

Bir önceki yazımız olan Google Glass'ın Arama, Kamera ve Ses Çeviri Videosu başlıklı makalemizde Google Glass, Google Glass Kamera özelliği ve Google Glass özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.