Samsung Gear Fit Nedir?

[ads1]2010 yılından itibaren teknoloji literatürüne katılan giyilebilir teknoloji kelimesi teknoloji şirketlerinin bugün AR-GE bakımından büyük pay ayırdığı önemli gelişmelerin başında geliyor. Başta Google, Samsung, Apple gibi dev şirketler olmak üzere hemen hemen bu sektöre yatırım yapmayan marka yok denilecek kadar az. Bu yatırımların ve AR-GE çalışmalarının sonucunda ortaya oldukça ilginç tasarımlar çıkmakta. Google Glass bunlara en güzel örnek olurken akıllı saatler ve benzeri ürünler sektörün geleceği açısından önem taşıyor. Bu önemin farkında olan Güney Koreli teknoloji devi Samsung akıllı saatlerle başladığı giyilebilir teknolojik ürün tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Samsung Gear Fit adlı yeni ürün başta fitness ile ilgilenen sporcular için üretilmiş başarılı bir tasarım.

samsung gear-fit-1

[ads2]Kol saatine benzeyen Gear Fit akıllı bileklik ince ve su geçirmez tasarımıyla ter, darbe ve ıslanmalardan etkilenmemekte. Hem saat hem de akıllı telefonunuzla senkronize olarak akıllı saat işlevi gören Samsung Gear Fit ürünü, bir bileklikten beklediğinizin çok daha üzerinde bir ürün. Samsung’un kavisli Super Amoled ekranını ilk defa kullandığı Gear Fit cihazı ile alarm, SMS, e-posta, sesli görüşme gibi işlevler rahatlıkla yapılabilmekte. Sporcular için tasarlandığını söylemiştik, çünkü Gear Fit sayesinde attığınız adımı, kalp atışlarınızı ve tansiyonunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz. Siyah, Turuncu ve Gri olmak üzere 3 farklı renk seçeneğinyle satışa sunulan Gear Fit ürünü 120 USD fiyat ile ABD piyasalarında yerini alacak.

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia M2 Nihayet Geldi başlıklı makalemizde Sony, Sony Xperia M2 ve Sony Xperia M2 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!