Son Eklenenler
Samsung Galaxy Note Pro Söylentileri Doğru mu?

Samsung Galaxy Note Pro Söylentileri Doğru mu?

IPad ile rekabette son noktaya gelen Samsung hakkında yeni model tablet üreteceği şeklinde duyumlar gelmeye devam ediyor. Mashable adlı web sitesinden alınan bilgilere göre Samsung, Galaxy Note Pro adında yeni tabletini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ile şimdiye kadar üretilenler arasında büyük ölçüde performans farkı yaşanması Samsung’u Galaxy Note Pro için harekete geçirdi. Öyle ki belirtilen bilgilere göre performans bakımından oldukça iyi bir cihaz olacağına uzmanlar kesin gözüyle bakmakta. 12,2 veya 10,1 inc  ekran boyutlarına sahip olması beklenen Galaxy Note Pro,  2560 x 1600 piksel çözünürlükte gelebilir. Android 4.4 işletim sistemi ile birlikte piyasaya sürülecek olan Galaxy Note Pro tablet üzerinde 3 gigabyte RAM bulunacağı belirtilmekte. 3 Gigabyte RAM’in yanında 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemciyi de bünyesinde barındıracak olan Samsung Galaxy Note Pro bu temel özellikleriyle performans bakımından oldukça iyi bir konfigrasyona sahiptir diyebiliriz.

9500 mAh bataryaya sahip olacağı belirtilen Samsung Galaxy Note Pro ürününün bu batarya ile birlikte uzun süre kapanma sorunu yaşamadan kullanılabilmesi mümkün olacak. Uzmanlara göre ürün CES 2014 ya da WMC 2014’de tanıtılacak. Ürünün yalnızca 750 gram ağırlığa sahip olduğu belirtilmekte.

Bir önceki yazımız olan Mobil Kapsama Alanında Dünya Lideriyiz başlıklı makalemizde INSEAD türkiye raporu, mobil harita türkiye ve mobil kapsama alanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.