Son Eklenenler
Samsung Galaxy Note Pro Afişlere Girdi

Samsung Galaxy Note Pro Afişlere Girdi

Herkesin merakla beklediği tablet Samsung Galaxy Note Pro’nun CES 2014 organizasyonunda tanıtılması beklenirken, Samsung’un CES 2014 için hazırladığı reklam afişlerinde Galaxy Note Pro ürününün orijinal fotoğrafları üründen önce görücüye çıktı. Sizlere daha önce de hazırladığımız Samsung Galaxy Note Pro ile ilgili yazımızda ürünün o ana kadar sızdırılan özelliklerini paylaşmış ve ürünün CES 2014‘te mutlaka tanıtılacağı ihtimalinden bahsetmiştik. Tahminlerimiz gerçek oldu ve Samsung tarafından da doğrulandı, yani Samsung Galaxy Note Pro CES 2014 etkinliğinde kesin olarak tanıtılacak. CES 2014 fuar merkezinde hazırlıklar son hızıyla sürerken reklem panoları şimdiden teknoloji devlerinin ürünlerine ait görsellerle dolup taşmaya başladı. Aşağıdaki fotoğrafta görülebileceği gibi Samsung Galaxy Note Pro ile ilgili reklam afişi üründen önce kullanıcıların merakını bir nebze de olsun giderebilecek gibi.

galaxy note pro

12 inc boyutlarında 2560 x 1600 piksek çözünürlüğe sahip olan Galaxy Note Pro, 3 Gigabyte RAM ve 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisi ile performans konusunda 2014 yılı içerisinde adından sıkça bahsettirecek. Android 4.4 işletim sistemini temel alan Galaxy Note Pro’nun en dikkat çeken özelliği bünyesinde USB 3.0 portunu barındırıyor olması. Bu sayede dışarıdan veri aktarımında daha verimli bir kullanım sunacak olan ürün 9500 mAh gücündeki bataryasıyla da uzun süre kullanım için en uygun ürünlerden birisi olarak görünüyor. CES 2014’ün ilk gününde muhtemeler tanıtımı yapılacak olan Galaxy Note Pro ile birlikte muhtemelen 10.1 inc boyutunda Galaxy Tab Pro modelinin de tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir önceki yazımız olan ZTE CES 2014'te Bombalarını Patlatacak başlıklı makalemizde CES 2014, Nubia 5S ve Sonata 4G hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.