Son Eklenenler
Samsung Akademik İlk Mezunlarını Verdi

Samsung Akademik İlk Mezunlarını Verdi

Teknolojinin zirvesinde şirketlerin sosyal sorumluluk planları tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de rağbet görüyor. Bu bağlamda ürettiği yeni ürünlerle hem teknoloji dünyasına değer katan hemde kullanıcı dostu olmayı başaran Samsung tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunuyor.

Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa geliştirilen eğitim projesi Samsung Akademi ile katılımcılara Mobil teknoloji, beyaz eşya, görüntü teknolojileri, ses teknolojileri ile ilgili uygulamalı eğitim verildi. Projeye katılan 156 öğrenciye İstanbul’da kurulan 5 farklı eğitim merkezinde teknik ve teori eğitimleri başarıyla verildi. Toplam 2 dönemden oluşan Samsung Akademi eğitiminde 1 yıl süre ile öğrenim gören öğrenciler dün yapılan mezuniyet töreninde mezun oldular.

Mezuniyet törenine Samsung Electronic Türkiye sorumlusu SungYong Hong, İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin ve İstanbul Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı ve Samsung onaylı sertifikalarını alan katılımcılara Üniversite öğrenimleri boyunca Samsung Akademi bursu bağlanılacağı bilgisi verildi.

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia i1 Yolda başlıklı makalemizde Sony, sony xperia i1 ve Sony Xperia i1 Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.