Son Eklenenler
Rüya Makinesi Gerçek Oldu

Rüya Makinesi Gerçek Oldu

Amerika Birleşik Devletleri’nden 2014’ün en başarılı icatlarından birisi geldi. İki yazılımcı tarafından hazırlanan “Aurora” adlı cihaz sayesinde beyin dalgalarının frekanslarına müdehale ederek uyku esnasında gördüğünüz rüyaları seçebilmenizi sağlıyor. iWinks adlı şirket adına patentlenen rüya makinesinin icadı Danny Schoonover ile Andrew Smiley adlı yazılımcılara ait. Cihazı ABD piyasasında 175 USD fiyat üzerinden satışa sunan şirket ürünün satışlarından oldukça memnun. Cihaz geliştiricilerinden Danny Schoonover ürünle ilgili “rüyalarınızda herşeyi yapın, uzayı yakınlaştırıp ejderhalarla savaşın” şeklinde açıklama yaptı.

Bir önceki yazımız olan Facebook'u Hackledi Ödülü Kaptı başlıklı makalemizde Facebook, facebook açık ve Facebook Hack hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

  1. Türkiye piyasasına ne zaman gireceği merakla bekleniyor olmalı. Ürünü kullananların ürün hakkında düşüncelerini de okumak ve bilmek iyi olurdu. Eğer bir gün almak nasip olursa burada paylaşacağım düşüncelerimi.

  2. Böle birşey gerçekten varmı ya çok ilginç? aklıma inception filmi geldi ileride o filmdeki olaylarda gerçekleşir galiba. Bakalım türkiyeye ne zaman gelecek denenmesi lazım çok merak uyandırıcı birşey.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.