Son Eklenenler
Panasonic Lumix GX7 Özellikleri

Panasonic Lumix GX7 Özellikleri

Panasonic, fotoğraf makinesi üretiminde doruk noktaya ulaştığının sinyallerini vermeye başladı. Özellikle modern tasarımlı ve kolay kullanımlı Lumix serisi fotoğraf makinelerine bir yenisini daha ekleyen Panasonic, Micro Four Thirds adı verilen makine grubundaki Lumix GX7 ile başarılı ilerleyişine devam ediyor. Henüz şirketten resmi açıklama gelmemesine karşın Fotomagazine.de web sitesinden duyurulan sızıntı bir habere göre Panasonic Lumix GX7 çalışmaları son sürat devam ediyor. Özellik ve performans bakımından üst segment fotoğraf makinelerine dahil olması beklenen Lumix GX7, döndürülebilir elektronik LCD ekranı, 16 yada 18 megapiksel çözünürlüğü ile gelebilir. Aynı zamanda Wi-Fi ve NFC bağlantı seçeneklerininde olması düşünülen GX7 modelli Panasonic Lumix modern tasarımının yanı sıra siyah ve gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

panasonic-gx7

Şimdiye kadar yaptığı tahminlerinde yanılmayan Fotomagazine.de web sitesi, sızan görüntülerden de anlaşılacağı gibi makinenin 20mm prime lens ile birlikte gelebileceği konusunda ısrarlı. 16 AF noktasına sahip olması beklenen Panasonic Lumix GX7 fiyat olarak yalnızca body haliyle 1000 dolar üzerinden satılacak. Şuan piyasada satışı yapılan GX1 modeli 600 USD’den alıcı bulurken GX7’nin 1000 dolardan piyasaya sürüleceği haberi oldukça ilginç. Fotoğraf makinesinde boyuta, özelliğe ve performansa önem veren fotoğraf tutkunlarının mutlaka sahip olması gereken Panasonic Lumix GX7 fotoğraf makinesi sizler için biçilmiş kaftan. Ürün resmi olarak tanıtıldığında ve özellikleri açıklandığında web sitemiz üzerinden duyuru mutlaka yapılacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Windows 8 klasik Başlat Menüsü başlıklı makalemizde pokki, star8 ve windows 8 başlat menüsü ekle hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.