Son Eklenenler
Nokia Katlanan Batarya Üzerinde Çalışıyor

Nokia Katlanan Batarya Üzerinde Çalışıyor

Son dönemlerin en önemli AR-GE çalışmalarından birisi olan bükülebilir, katlanabilir, küçültülebiir elektronik ürünler üretmeti amaçlayan şirketler konuyla ilgili çalışmalarına hız vermiş gibi görünüyor. Samsung’dan bükülebilir ekran, HTC’den katlanabilir ekran derken teknoloji devi NOKIA bugün tanıttığı katlanabilir batarya ile ilgili patenti aldığını açıkladı. Birkaç gün öncesine kadar bazı teknoloji sitelerinde verilen haberlere göre Nokia nano teknoloji ile üretilen bazı cihazlar üzerinde yoğun bir çalışma yapmakta. Özellikle bükülebilir ekranlı telefonlar üzerine çalıştığı belirtilen Nokia’nın ekrandan daha ziyade cihaz üzerinde yer kaplayan bataryaların bükülebilir olması için çalışması geleceğin yeni teknolojileri için başarılı bir girişim.

katlanan batarya nokia

Esnek batarya, katlanabilir batarya, bükülebilir batarya ile ilgili haberler elimize ulaştıkca sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Windows 8 Yavaş Mouse Sorunu Çözüme Kavuştu başlıklı makalemizde Windows 8, windows 8 fare sorunu ve windows 8 mouse problemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.