Son Eklenenler
LG’den WebOS İşletim Sistemli LCD TV

LG’den WebOS İşletim Sistemli LCD TV

Akıllı cihazla mobil olmaktan artık uzaklaşıyor. Akıllı cihaz teknolojisi her ne kadar küçük cihazlar üzerinde yoğunlaşsada teknolojinin devleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda oldukça başarılı büyük akıllı ürünlere de ağırlık vermekte. Bunu misyonu başarılı bir şekilde yürüten LG, şimdilerde webOS işletim sistemiyle kumanda edilebilen yeni bir televizyonu tanıtmak üzere. CES 2014 hızla yaklaşırken şirketlerde görücüye çıkaracakları ürünleri saklayamaz oldular. LG’den herhangi resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen teknoloji alanında en ünlü sızıntı sitesi Evleaks webOS işletim sistemli LCD TV modeline ait görselleri okuyucularıyla paylaştı. WebOS TV adı verilen LG’nin yeni ürünü akıllı televizyon standart webOS arayüzünden biraz daha farklı görünüme sahip.

LG webOS TV Facebook, Twitter, YouTube, Skype gibi uygulamaların yanı sıra LG tarafından geliştirilen SmartShare uygulaması ve bir adet web tarayıcısını da bünyesinde barındırmakta. Standart televizyonlardan beklediğiniz her türlü özelliğin yanısıra eğlence ve sosyal medya uygulamaları ile başından kalkamayacağınız bir ürün olacak gibi görünüyor. CES 2014 fuarında resmi olarak tanıtılması beklenen LG webOS TV‘nin fiyatı ve diğer özellikleri hakkında detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Çektiğiniz Videoları Eskitin başlıklı makalemizde 8mm Vintage Camera, eski görünümlü video ve eski video efekti hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.