Son Eklenenler
Kaynayan Suyla Telefon Şarj Edin

Kaynayan Suyla Telefon Şarj Edin

Yenilikçi ve ilginç tasarımlarıyla ün yapan Hammacher Schlemmer özellikle doğa meraklılarını sevindirecek muhteşem bir ürün ile yeniden karşımızda. Doğada vakit geçirmeyi seven ve teknolojiden de bir an için uzaklaşmak istemeyen kullanıcılara özgü tasarladığı yeni bir cihaz sayesinde çetin doğa şartlarında bile elektronik aletlerinizin ihtiyaç duyduğu elektriği kendiniz üretebilirsiniz. Tamamiyle termodinamik enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülme prensibiyle çalışan termodinamik şarj aleti, yalnızca haznesine koyacağınız bir buçuk litre su ile telefonunuzu, notebookunuzu, tablet bilgisayarınızı ya da navigasyon cihazınızı şarj edebileceğiniz elektrik enerjisini üretmenizi sağlamakta.

Tamamen biten pilinizi 4 saat gibi kısa bir sürede doldurmanıza imkan sağlayan bu aletin Avrupa’da ki satış fiyatının 199 dolar olduğu belirtilmekte. Cihazın tasarım ve üreticisi Hammacher Schlemmer bu cihaza ömür boyu garanti vermekte. Orijinal adının The Termodynamic Cell Phone Charger olarak isimlendirildiği kaynayan suyla elektrik üreten şarj aletini satın almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Kaynayan suyla çalışan şarj aleti Satın Al

 

Bir önceki yazımız olan Facebook 2008 - 2013 Yılları Arası Kullanıcı İstatistikleri başlıklı makalemizde Facebook, facebook 2008 2013 aylık aktif kullanıcı istatistikleri ve Facebook 2013 istatistikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.