Son Eklenenler
iWatch Yakında Geliyor

iWatch Yakında Geliyor

apple akilli saat iwatchİnternet gündemini son zamanlarda meşgul eden en gizli çalışmalardan birisi olarak kabul edilen giyilebilir teknolojik ürün çalışmaları son sürat devam ediyor. Önce Apple tarafından açıklanan akıllı saat üretileceği bilgisi Google, HTC, Sony gibi dev şirketlerce de üretilecek.

Apple tarafından sır gibi saklanan akıllı saat çalışmaları tüm hızyla devam ediyor. Şirket içinden sızan bilgiler ışığında sizler için derlediğimiz haberimizin ilgi çekeceğini umuyoruz.

Uzmanların iWatch olarak isimlendirdiği fakat Apple tarafından henüz isimlendirilmeyen akıllı saat Appleinsider sitesinin haberine göre 2014 yılı içerisinde piyasaya sürülecek. Appleinsider bu bilgiye nasıl ulaştı diye soracak olursanız, Apple tarafından patent başvurusu yapılan 1,5 inc ve 2 inc boyutlarında dokunmatik ekranlardan yola çıktıklarını söyleyebiliriz.

Geleceğin teknolojisi olarak kabul edilen giyilebilir teknolojik ürünler yakında her yanımızda belirecek gibi. Google ve Apple bu konuda başı çekerken Microsoft, Sony gibi devler de bu teknolojiye ilgi duyuyor.

Bir önceki yazımız olan Vestel Akıllı Cep Telefonu Üretecek başlıklı makalemizde turan erdoğan, vestel akıllı cep telefonu ve vestel akıllı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.