Son Eklenenler
IWatch Ne Zaman Gelecek

IWatch Ne Zaman Gelecek

Apple’ın uzun süreden beri üzerinde çalışmakta olduğu akıllı kol saati ile ilgili henüz hiçbir açıklama yapılmamasına rağmen en büyük rakibi Samsung’un Galaxy Gear adındaki akıllı saati yaklaşık 2 aydan beri piyasada satılmakta. Samsung Galaxy Gear akıllı kol saatinin satış rakamları ilk iki ay için 50 bin civarında olsa da üreticiler geleceğin teknolojisi olan Giyilebilir Teknoloji karşısında kayıtsız değil. Zaten Samsung’da yaptığı açıklamada giyilebilir teknolojik ürün üretiminin katlanarak hız kazanacağını belirtti. Samsung ile arasındaki yarışta bu sektörde bir adım geriden takip eden Apple artık üzerinde çalıştığı akıllı saat ile ilgili ithafları kesinlikle reddetmemekte, bununla birlikte Apple’a yakın şirketler akıllı saat ile ilgili çalışmaların gerçekte de varolduğu yönünde açıklamalar yapmakta.

Apple şimdiye kadar resmi olarak açıklamada bulunmasa da, Apple’a malzeme tedarik eden şirketlerin verdiği bilgilere göre iWatch ile ilgili son viraja girildi. 2014 yılının Eylül ya da Ekim ayında tanıtılması beklenen iWatch hem özellik hem de kalitesiyle Galaxy Gear’dan çok daha üstün bir cihaz olacak. Çinli tedarikçilerin en çok sattığı hammaddelerden birisi de taşınabilir cihazlardaki batarya mekanizması olduğunu belirten uzmanlar, Apple’ın siparişlerine bakılacak olursa iWatch akıllı kol saati, şarj süresi bakımından Galaxy Gear’ı beşe katlayacak gibi görünüyor. Çünkü hali hazırda yalnızca 1 gün giden bataryasıyla Galaxy Gear kullanıcıların en çok yakındığı eksikliğini henüz daha düzeltmeyi başaramadı. Bakalım Apple, iWatch ile bu eksikliği giderebilecek mi? Bunun cevabını hepimiz bekleyip göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan 8 Çekirdekli İşlemcisiyle Huawei Glory 3X başlıklı makalemizde 8 çekirdek işlemcili, Glory 3x özellikleri ve Huawei hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.