iPad Mini 4 Objektiflere Yakalandı!

[ads1]OnLeaks’in sızdırdığı videodaki kasanın orijinal olup olmadığı bilinmiyor; ancak son derece gerçekçi olduğu aşikâr. Yeni iPhone‘larla pek çok ortak nokta barındıran tablet kasası videosu, ilk olarak NowhereElse’te yayınlanmış.

Yeni iPad Mini’yi tableti kardeşi iPhone‘a yakınlaştıran ayrıntıları neler? İlk olarak ürünün kenarları, şimdiki nesle göre biraz daha yuvarlatılmış gibi görünüyor. Ses açma kapama tuşları ve hoparlör ızgaraları da akıllara yeni iPhone‘ları getiriyor. Resimdeki ürün, LTE destekli bir iPad Mini. SIM kart yuvası ve arka üst kısımdaki anten bölgesi bunu gösterir nitelikte. A8X işlemci kullanması beklenen ürün, 128GB’a kadar ulaşan depolama seçenekleriyle de göz dolduracak gibi. Yeni bir şey değil bu tabi.
[ads2]

Bir önceki nesil iPad Mini, ikinci nesle oranla getirdiği pek az yenilik ve benzer tasarımla tepki çekmişti. Çok iyi bir ürün olmasına rağmen bir önceki neslin getirdiklerine göre zayıf kalan tablet, yeni modeliyle birlikte nasıl bir yol izleyecek hep birlikte göreceğiz. Böylelikle Nokia N1‘le iPad Mini arasındaki tasarım farkları da artmış olacak. Bu durum Nokia’nın rahat bir nefes almasını sağlayacak mı, onu da zaman gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Facebook'a Whatsapp butonu geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!