Son Eklenenler
iPad’i Getir Surface’i Götür

iPad’i Getir Surface’i Götür

Yazılım devi Microsoft tarafından üretimi yapılan Surface markalı tablet book ürünlerin satışları son hızıyla devam ederken, iPad ve Android’li cihazlarında bu yarışa dahil olmaları Microsoft cephesinde farklı uygulamaların yapılmasına imkan hazırladı. Öyle ki Microsoft, Surface satışlarını arttırmak ve cihazın daha fazla kitleye ulaşması için ilginç kampanyalar düzenliyor. Son zamanlarda satışları düşen Surface tablet book cihazların daha etkin tanıtılması için rakip firmaların ürünlerini getirenlere 200 USD değerinde indirim yapacağını açıklayan Microsoft grubu sanırız kampanyasında oldukça başarılı oldu.

iPad cihazlarını getirip Surface ile değiştirmek isteyen kullanıcılara 200 USD indirim yapan Microsoft bu sayede Windows 8 işletim sisteminin tanıtımını yapmış oluyor. Şirket tarafından düzenlenen bu takas kampanyasıyla şimdiye kadar binlerce ürün değişiminin yapıldığını belirten yetkililer, müşterilerden de olumlu yorumlar aldıklarını söyledi.

Surface RT tabletlerin özellikle kolay kullanım ve performans açısından sıkça tercih edildiğinin altını çizen şirket yetkilileri özellikle Apple ile aralarındaki savaşın bazen bu şekilde karşılıklı takas yöntemi ile kızıştırmakta her iki şirketinde yılın bazı dönemlerinde farklı marka ve modellerdeki ürünlerin takas yöntemiyle değiştirildiğinin ve bu uygulamanın etik olduğunu sözlerine ekledi.

Surface Pro ve Surface RT özelliklerini merak eden okuyucularımızın aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ürünlerin teknik ayrıntılarını daha detaylı inceleyebilmeleri mümkündür.

Surface Pro Özellikleri

Bir önceki yazımız olan USB Kondom İle Flash Disc Koruma başlıklı makalemizde USB Condom, USB Kondom ve USB Kondom kablo hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Gerçekten süper bir kampanya olmuş. hatta eski ipadler belki de 200 dolar bile etmez. git ver yenisini al benim aklıma yattı şahsen.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.