Son Eklenenler
İlk Kıvrımlı Ekranlı Bilgisayar!

İlk Kıvrımlı Ekranlı Bilgisayar!

Samsung’un televizyonlarında görülen kıvrımlı ekran teknolojisi, şimdi de masaüstü bilgisayarlara geldi. Kıvrımlı ekranların gerçekten işe yarayıp yaramadığı hala tartışıladursun, Samsung bu ekran türünden bir de all-in-onedenilen cinsten, kasa ve ekranın birleştiği bir bilgisayar üretmiş.

Kıvrımlı ekrana sahip televizyon setlerinde TV’yi kenarlardan izlemek pek mantıklı değil, çünkü tüm görüntü ortaya odaklanmış şekilde ayarlanmış. Ama bilgisayar zaten tek başınıza kullandığınız bir cihaz olduğu için, kıvrımlı ekranı burada kullanmak, önünde oturan kişiyi sarmalıyor hissi yaratabilir.

ATIV One 7 Curved için teknik özellikler de çok ayrıntılı değil. Gövdenin için yerleştirilmiş parçalardan işlemci yeni nesil bir Intel i5 Broadwell olacak, farklı bellek seçenekleri verilecek ve 1 TB harddisk kullanılacak. Ayrıca birde HDMIgörüntü girişi bulunacakmış, böylece Oyun konsolları bağlanıp bir TV gibi kullanılabilecek.

2015’in ilk çeyreğinde piyasaya 1,299 dolar’dan başlayacak fiyatlarla çıkacak ATIV One 7 Curved bilgisayar, büyük ihtimalle CES 2015 fuarında sergilenecek.

Bir önceki yazımız olan En düşük radyasyon değeri hangi telefonda? başlıklı makalemizde akıllı telefon ve Radyasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Çok güzel ben gayet beğendim çok başarılı buldum incelemeniz için de teşekkür ederim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.