More

  Android İçin En İyi 5 Drone Uygulaması

  Kendinize ait bir Drone cihazı satın aldıktan sonra yapacağınız ilk iş muhtemelen cihazınıza bir Drone uygulaması indirmek olacaktır. Hava koşulları açısından sağlıklı bir uçuş yapmak ve uçuşunuzu en iyi şekilde kaydetmek için ihtiyacınıza yönelik bir Drone aplikasyonu bulmak biraz zaman alabilir. Ancak deneye yanıla kısa bir süre içerisinde kendinize en uygun uygulamayı bulmanız oldukça muhtemeldir.

  Drone cihazınızı en özgür şekilde uçurmak için size yardımcı olacak uygulamaları bir araya getirdik. Bu sayede ihtiyacınızı karşılayacak en iyi aplikasyonu bulmak adına en azından seçenekleri bir miktar daraltmış olacaksınız. İşte sizler için oluşturduğumuz Android işletim sistemi tarafından desteklenen en iyi Drone aplikasyonları…

  5. Pix4Dcapture

  Pix4Dcapture Uygulaması

  Başka DJI olmak üzere birçok büyük Drone markası desteği bulunan Pix4Dcapture uygulaması, profesyonel olarak Drone haritası çıkarma hizmeti ile meşhurdur. Özellikle de ticari anlamda büyük ilgi gören aplikasyon, 2D ve 3D Drone görüntüsü çekme konusunda oldukça popüler bir araçtır. Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play Store uygulama mağazası üzerinden edinebilirsiniz.

  4. Kittyhawk: Enterprise Drone Flight Operations

  Kittyhawk Drone Uygulaması

  Çoğunlukla yine kurumsal çalışanlar tarafından tercih edilen Kttyhawk uygulaması, Drone makinesi için en uygun hava şartlarını oluşturarak sizlere etkin programlar çıkarmaktadır. Ayrıca uygulamanın rakiplerine oranla en önemli özelliği, uçuş yasağı olan bölgeler ile karşılaşıldığında sizi canlı harita sistemi ile uyarmasıdır. Bu sayede yetkiniz olmayan hiçbir bölgeye giremezsiniz. Bunun yanı sıra Kitthawk aplikasyonu, kullanıcılarına ayrıntılı bir uçuş analizi raporu sunmaktadır.

  3. UAV Forecast

  UAV Forecast Uygulaması

  Quadcopter ve Drone aletleri için en önemli şartlardan bir tanesi, hiç şüphesiz ki uçuşa uygun bir hava şartıdır. Özellikle de hava tahminleri konusunda uzmanlaşan UAV Forecast uygulaması, Drone cihazınız için GPS uydularından uçuş kısıtlamaları olan bölgelere kadar pek çok veriyi sizlere kolaylıkla sağlamaktadır.

  2. DJI GO

  DJI GO

  Tüm zamanların en iyi Drone uçurma uygulamaları arasında kabul gören DJI GO, elinizdeki makineden tam verim almak için epey ideal bir seçenektir. DJI GO ne işe yarar, diye düşünüyorsanız DJI marka bir Drone sahibiyseniz dinamik harita görünümleri, gelişmiş kamera kontrolleri, video ve fotoğraf çekip paylaşma, akıllı video editörü gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Tek tuşla kaydettiğiniz videoları arkadaşlarınıza göndermediniz destekleyen DJI GO, aynı zamanda YouTube üzerinden canlı yayın yapma özelliğini de desteklemektedir.

  1. AirMap for Drone

  AirMap

  Gerek amatör, gerek ise profesyonel Drone uçuşları için destek veren AirMap uygulaması, hobi ya da kurumsal olarak insansız hava araçları ile ilgilenen kişilere benzersiz deneyimler sağlamaktadır. Drone haritaları, uçuş programlama, Drone kaydı yapma gibi birçok temel özelliğe sahip olan uygulamada kişiselleştirilmiş pek çok ayara da imkan tanınmaktadır.

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.