Son Eklenenler
HTC kendi markasıyla tablet üretecek!

HTC kendi markasıyla tablet üretecek!

Tayvanlı üretici HTC , The Nexus 9 tablet sürümü ile iyi bir iş yapmış olmasına rağmen, Google’ın adı altında yayımlanan bir ürün ile sınırlı kalmaktan pek memnun değil gibi görünüyor. HTC CFO’su Chang Chia-lin de,  2015 yılında, kendi markasıyla tabletini piyasaya sürmeyi planlıyor olduğunu onayladı.

Bizler HTC markasıyla üretilen son tablet Flyer. HTC 2011 yılında bu tableti piyasaya çıkardı ve bundan sonra, biz farklı markalı tabletleri HTC üretimi ile gördük. HTC  son olarak Nexus 9 üretimi yaptı ama Google’ın adı altında piyasaya sürdü bu ürünü. Yani HTC bir kez daha kendi adı altında tablet üretmeye karar verdi.

HTC Kuzey Asya’nın Başkanı, Jack Tong, bir sonraki tabletin ucuz bir tablet olmayacağını ifade etti. Burada dikkat etmek önemli. Tong ucuz tabletlerin kârlı olmadığını ve küçük boyuttaki tabletlere göre geniş ekranlı telefonların daha çok arzulandığını ifade etti. HTC tabletlerin fiyatı hakkında ise daha fazla ipucu vermedi.

Ancak, 2015 yılında satışa sunulacak olan yeni HTC tabletlerin ilk HTC markalı tablet olan Flyer gibi düşük satış rakamlarında kalması bile endişe yaratmaz, çünkü Nexus 9 üretimine devam etmek için HTC ile Google ortaklığı halen sürüyor.

 

Bir önceki yazımız olan Yandex Metrica ve Yandex Metrica Tops'a Site Ekleme başlıklı makalemizde Google Analytics Rakip, Yandex Metrica ve Yandex Metrica Site Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.