More

  Her Anın Karesini Yakalamak İçin Samsung NX300 Sizi Bekliyor

  Samsung NX300 Fotograf MakinesiSamsung gün geçmiyor ki yeni ürünler ile aramızda olmasın. Son ürünleri arasında olan ve görüntü alanında öncülük edecek Samsung NX300 bekleyenleri için hazır. Daha çıkmadan konuşulmaya başlayan ve özellikleri incelenen ürün tasarımları ile görenleri büyülüyor.
  Kompakt sistem fotoğraf makinesini farklı bir boyuta geçirerek her an çekim yapma olanağı sunan cihaz, rakip ürünlere göre geliştirilmiş özellikleri ve fonksiyonları ile beraber muhteşem sitili ile çıtayı yükseltmeyi başarmış durumda. Bu makine aslında bakarsanız hem fotoğraf hem de Full HD film çekimini 3 D kalitesinde yapabileceğiniz bir cihaz. İlk tek objektifli 3D sistem özelliğini de almış durumda. En iyi dijital görüntü teknolojisinin vaadi ile yola çıkılarak çalışmaları tamamlanmış ve mükemmel bir iş çıkartıldığı da orada. Samsung NX300 en iyisi olabilecek tüm kalemlerin birleşiminden oluşmuş ve gelinen noktada mükemmel bir iş başarıldığını kanıtlayan bir makine. Mühendisler tarafından geliştirilmiş fotoğraf özelliklerinin getirdiği inanılmaz bir hızı yaşamanızı sağlıyor.
  Samsung NX 300, 20,3 megapiksele sahip. APS – CMOS sensörü de cihaza yerleştirilmiş durumda. Ayrıntılı görüntü yakalamak isteyenler için bu makine tam size göre, hem de yakalayacağınız her karenin görüntü kalitesi yüksek olacak. Sahip olduğu sensör sayesinde keskin, net ve tamamı canlı renkte olacak bir iş çıkartacaksınız. Çekim yapacağınız yerde ışık şartları yeterli değil ya da karanlıksa da sorun yok çünkü bu makine ile dengeli görüntü elde etmeniz mümkün. Bunun yanında cihazda olan 1/6000 sn.lik deklanşör hızı yardımı ile saniyede 9 kareli süreli çekim modu sayesinde anı kaçırmanız mümkün dahi olmayacak.

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.