Son Eklenenler
En Ucuz Akıllı Saat Archos

En Ucuz Akıllı Saat Archos

Giyilebilir teknolojik ürünlerin yaygınlaşması bu sektörden pay kapmak isteyen yüzlerce şirketi de harekete geçirdi. Bu şirketlerden birisi de Archos oldu. Archos’dan verilen bilgilere göre dünyanın en ucuz akıllı saati piyasaya sürülmek için hazır. 50 doların altında bir fiyat üzerinden piyasaya sürülmesi beklenen Archos SmartWatch adlı ürünün henüz hangi işletim sistemiyle uyumlu olduğu belirtilmese de konuyla ilgili yorumlarda bulunan uzmanlar hem IOS hem de Android uyumlu olmasına kesin gözüyle bakıyor. CES 2014 fuarında tanıtılması beklenen Archos akıllı saat modelinin diğer şirketlerin akıllı saatlerinden daha ucuz olması, bu piyasayı da karıştıracak gibi görünüyor.

Archos-Smartwatch

Archos yalnızca akıllı saat üzerinde değil tablet, hava sistemleri, ses sistemleri gibi ürünlerde üretmekte. Şirket içerisinden sızan bilgilere göre CES 2014 oldukça eğlenceli geçecek.

Bir önceki yazımız olan LG G3 Böyle mi Olacak? başlıklı makalemizde LG G3, LG G3 fiyat ve LG G3 görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.