Son Eklenenler
Bill Gates Liderliği Tekrar Kazandı

Bill Gates Liderliği Tekrar Kazandı

bill gates dunyanin en zengini 2013Bir zamanlar dünyanın en zengin iş adamı olarak kabul edilen Microsoft’un patronu Bill Gates son 6 senedir liderliği Meksikalı iş adamı Carlos Slim‘e kaptırmıştı. Son 6 senedir dünyanın en zengin ismi olarak anılan Carlos Slim Bloomberg’in heberine göre koltuğu tekrar eski sahibi olan Bill Gates’e kaptırdı.

2012 yılı sonu itibariyle 72,1 milyar dolar kişisel servetiyle ikinci sırada yer alan Carlos Slim’i 71,8 milyar dolar ile kıl payı geçmeyi başarıp liderlik koltuğuna oturan Bill Gates 2013 yılının birinci çeyreğinde sadece kendi hissesine düşen 10 milyar dolar ile farkı açarak 2013’yılı sonuna kadar birinciliği garantiledi gibi. Özellikler son dönemlerde satışları hızla artan Nokia Lumia cep telefonu ve Windows 8 işletim sistemiyle kazancına kazanç kartan Bill Gates bu koltuğu kolay kolay kaptırmayacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Kaza Yerini Bildiren Android Uygulaması Türk Gençlerden Geldi başlıklı makalemizde Harun Genç, Kaza ihbar sistemi ve Kaza ihbar uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.