Son Eklenenler
Bataryanıza Benzin Takviyesi

Bataryanıza Benzin Takviyesi

Zamansız biten bataryalardan, tam gerektiği anda kapanan telefonlardan bıktınız mı? Bugün tanıtacağımız ürün tam da size göre. Akıllı telefonların en büyük sıkıntısı kısa sürede biren bataryaları. Henüz kesin bir çözüm bulunamayan batarya sürelerini geçici olarak bazı önlemler almak kaydıyla uzatmak mümkün olsa da çoğu kullanının en büyük sorunu haline gelen zamansız kapanan telefonlara, en azından acil durumlarını kurtaracak kadar süre tanıyan bir şarj aletini tanıtacağız. Örneğin iş görüşmesindeyken kapanan telefon, acil durumlarda elinizi attığınızda ya da seyahat halindeyken kapanan telefonunuza yeniden güç kazandırmak için üretilen Fuel adlı mini şarj cihazı, kablosuz olması nedeniyle mobil olarak telefonunuza güç kazandırıyor.

Tıpkı benzin deposu gibi görünüme sahip olan Fuel şarj deposu yalnızca 10 dakika içerisinde yarım saatlik ek konuşma süresi ya da 5 saate kadar bekleme süresi kazandırıyor. Yalnızca bozuk para büyüklüğündeki Fuel mobil şarj pili 25 euro fiyatla kullanıcılarını beklemekte.

Bir önceki yazımız olan Telefonunuzun Dinlendiği Nasıl Anlaşılır başlıklı makalemizde telefon dinleme yazılımları, telefon dinlemeleri ve telefon dinlemelerinden nasıl kurtuluruz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Akü teknolojilerinin fazla gelişmemeleri yüzünden diğer teknolojiler de gelişemiyor. Örneğin elektrikli araçlar, risk taşımayan uçak aküleri ve günlük hayatımızın parçası cep telefonları.
    Yurdumuzda bolca bulunan bor madeninin yüksek enerji depolama kapasitesi konusunda yapılan çalışmalardan da bir sonuç çıkmadı veya çıkartılmadı. Oysa o günlerde başarılı sonuç haberleri sıkça yayınlanıyordu.

    Gönül ülkemizin AVM teknolojileri! yerine böyle bir buluşa imza atmasını istiyor ve ısrarla bekliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.