Son Eklenenler
Asus DSL-N66U Dünyanın En Hızlı Modemi

Asus DSL-N66U Dünyanın En Hızlı Modemi

Bilgisayar teknolojileri ve çevre birimleri üretiminde lider şirketlerden birisi olan ASUS bugün düzenlediği basın toplantısında Asus DSL-N66U adını verdikleri ve standart modemlerin çok daha üstü kapasitede çalışabilme özelliğine sahip yep yeni bir modemin tanıtımını yaptı. Uzmanların bugüne kadar bilinen en hızlı router ve modem olarak tanımladıkları Asus DSL-N66U hem performans hem de özellikleri bakımından kullanıcılara oldukça sağlam bir alt yapı sunma garantisi veriyor. 5GHz ve 2.4GHz frekanslarında kablosuz yayın yapabilen Asus DSL-N66U 450 Mbps hızlarına ulaşabilen veri aktarımına olanak sağlıyor. Lokal ağlarda 1 gigabit hızında veri transferi sağlayabilen bu cihaz hız konusunda rakipsiz olduğunu kanıtladı.

Asus DSL-N66U cloud

Donanımsal olarak en kaliteli bileşenlere sahip Asus DSL-N66U, lokal ağ üzerindeki NAT desteği sayesinde modem performansını düşürmeden yerel bağlantılar arasındaki veri trafiğini sorunsuzca yönetebilmekte. Tek bir cihaz üzerinde ADSL, ADSL2, ADSL2+,Fiber Optik, 3G, 4G, VDSL ve VDSL2 bağlantı türlerinin tamamını bünyesinde barındıran Asus DSL-N66U modelinin en büyük özelliğinden birisi aynı anda iki farklı bağlantı modülünün kullanılmasına imkan sağlaması. Örneğin 3G bağlantı ile Fiber optik bağlantıyı aynı anda kullanmanıza olanak sağlamakta. Bu sayede hatlardan herhangi birisinde meydana gelen kesintide otomatik olarak diğer seçeneğin kullanmaya başlanması kesintilerden hoşlanmayan kullanıcılar için olumlu bir seçenek. AiCloud özelliği sayesinde kendi bulut sunucunuzu oluşturup istediğiniz yerden verilerinize ulaşmanıza imkan sağlayan Asus DSL-N66U dünyanın en hızlı modemi ve işlevselliğiyle 2014’e damgasını vuracak.

 

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia Z1 Görselleri Sızdı başlıklı makalemizde Sony, Sony xperia z1 ve Sony Xperia z1 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.