Son Eklenenler
Android İşletim Sistemli Sehba

Android İşletim Sistemli Sehba

Teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki günlük hayatımızda kullancığımız hemen hemen her eşyaya adapte olabilen bir form kazanmaya başladı. Giyilebilir teknolojiler bu durumu açıklayan en uygun tanım olurken, teknoloji şirketleri teknolojiyi ev eşyalarına uygulamaya başladı. Elektronik eşyalardan daha ziyade mobilyalarda bile teknolojinin etkisini görmek mümkün. Bugün Ideum tarafından yapılan basın toplantısında yakında başlayacak olan DSE fuarında tanıtılması planlanan yep yeni bir ürün görücüye çıkarıldı. Her oturma odasında mutlaka bir veya birden fazla bulunan sehbalar şimdilerde teknolojiyle giydirilerek ilginç formlar kazanmakta. Ideum klasik bir sehba görüntüsüne sahip yeni akıllı sehbasını bugün tanıtarak ev teknolojisinde de Android’in hangi ürünlere entegre edilebileceğini görmüş olduk.

ideum-mt55-akilli sehba

3M ve Ideum şirketleri tarafından ortaklaşa üretilen akıllı sehba, 46 inc genişliğinde dokunmatik bir LCD’den oluşmakta. Ideum tarafından üretilen Multitouch table, bünyesinde onlarca yeni uygulamayıda beraberinde getiriyor. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle birlikte satışa sunulan akıllı tablet, elinin altında ulaşabileceği, internete erişebileceği, oyun ve uygulamalarını rahatça kullanabileceği bir konsept oluşturuyor. Akıllı bir cihazadan beklediğiniz her özelliğe sahip Multitouch Table Mart ayının sonundan itibaren satışa sunulacak. Üzerinde dökeceğiniz çay ya da kahveyle anında bozulabilecek bir niteliğe sahip akıllı sehba sanırız Türk kullanıcılar için çok da uygun bir seçenek değil.

Bir önceki yazımız olan Apple Kalp Krizini Tahmin Edecek başlıklı makalemizde Apple, Apple kalp kriz tahmin cihazı ve Apple kalp krizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.