Son Eklenenler
Xbox 720 Mayıs Ayında Tanıtılacak

Xbox 720 Mayıs Ayında Tanıtılacak

xbox 720 ozellikleriSony PlayStation 4‘ün geçtiğimiz haftalarda resmi olarak tanıtılması ve oyun konsolu meraklılarının heyecanla piyasaya çıkmasını beklediği ürünlerden biri olduğu ap açık ortadayken şimdi de PlayStation’un en büyük rakibi olan Xbox’dan jet hızında yanıt geldi. Xbox 720 adı verilen yeni oyun konsolunun Mayıs ayı içerisinde tanıtılması planlanıyor.

The verge sitesinden yapılan habere göre Xbox 720 oyun konsolunun nisan ayının ortasında tanıtılması bekleniyordu fakat şirketin aldığı bir kararla Durango kod adlı yeni oyun konsolunun 21 Mayıs tarihinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Xbox 720‘nin de tıpkı Sony PlayStation 4 gibi 2013 yılının Eylül ya da ekim aylarında piyasaya çıkarılması planlanmakta. Microsoft tarafından üretilen oyun konsolu Xbox şimdiye kadar Sony PlayStation ile başa baş rekabet etmekteydi her iki üründe performans ve kullanım açısından birbirine taş çıkaracak cinsten olsa bile kullanıcılar iki ürünü de tercih etmiş ve piyasada tutunmalarını sağlamıştı.

PlayStation 4’te bulunan özelliklerin bir çoğunun Xbox 720‘de de bulunması bekleniyor. Sony PlayStation 4 cihazıyla ilgili olarak ortaya atılan “kullanılmış oyunların çalışmayacağı” kehaneti Xbox 720 için de geçerli. Ayrıca kablosuz internet bağlantısına da sahip olacağı belirtilen yeni Xbox’ın birçok özelliğinin PlayStation 4 ile aynı olması tahmin ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Redhack Çevre Bakanlığı'na Çattı başlıklı makalemizde çevra bakanlığı siber saldırı, çevre bakanlığı hacklendi ve çevre bakanlığı redhack tarafından hacklendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.