Son Eklenenler
Ucuz iPhone Üretilecek İddialarına Apple’den Yanıt

Ucuz iPhone Üretilecek İddialarına Apple’den Yanıt

ucuz_iphone_yalanlandiGeçtiğimiz günlerde internet haber sitelerinde ve iPhone fan klüplerde dolaşan “Ucuz iPhone Üretilecek” iddialarına Apple‘den tokat gibi yanıt geldi.
Söylentiye göre Apple yeni üreteceği iPhone modellerinde kullanacağı plastik malzemenin kalitesini düşürüp ve metal aksam yerine pastik malzeme kullanıp iPhone fiyatlarının yarı yarıya düşeceği iddia edilmekteydi. Dün öğle saatlerinde bu iddialara karşılık Apple yöneticisi Phil Schiller tarafından yapılan açıklamaya göre şuanlık satışlardan memnun oldukları ve iPhone’nin hiçbir zaman ucuz malzemeden üretilmeyeceği yönünde oldu. Kaliteden hiçbir zaman taviz veremeyeceklerini açıklayan Apple yetkilileri her zaman en iyi malzemeyi kullandıklarını ve bunun böyle devam edeceğini açıkladı. Model ve tasarım olarak günümüzde pekçok modelin sahtesini yapan firmaların varolduğu. Müşterilerin hiçbir zaman bu firmalardan alışveriş yapmamaları gerektiği üzerinde duruldu.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu İthalatı Azaldı başlıklı makalemizde 2012 cep telefonu ithalatı, cep telefonu ithalatı azaldı ve yerli üretim cep telefonu rakamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.