Son Eklenenler
Sony PlayStation 4’ün Özellikleri Belli Oldu mu?

Sony PlayStation 4’ün Özellikleri Belli Oldu mu?

playstation 4 ozellikleri belli olduSony‘nin uzun süredir üzerinde çalıştığı oyun konsolları içerisinde dünyada en çok satılan ürün olan PlayStation serisinin 4.’sünün sır gibi saklanan özellikleri belli oldu. Oyun severlerin uzun süredir merakla beklediği PlayStation 4‘ün tasarım ve özellikleri hakkında bugün Kotaku isimli internet sitesinde yapılan açıklamaya göre Sony PlayStation 4 piyasada tutulacak gibi görünüyor. Kotaku sitesinde resmi olmayan açıklamaya göre Sony PlayStation 4‘ün özellikleri şu şekilde sıralanıyor.
İşlemci: AMD R10
Ram (Bellek): 8 gigabyte
Ekran Kartı Belleği: 2.2 gigabyte
Optik Okuyucu: Blu-ray
Kapasite: 160 GB SSD Hard Disk
Portlar: 4 adet USB 3.0, 2 adet 1000 mpbs ethernet portu ve 1 adet HDMI portu

Kotoku sitesi geçtiğimiz aylarda XBOX oyun konsolu için sızdırdığı bilginin birebir tutması, bugün Sony PlayStation için yapılan yorum ve tahminlerinde doğru çıkma olasılığını yükseltiyor. 2014 yılında piyasaya çıkması beklenen PlayStation 4 eğlence fikrinizi baştan aşağı değiştirecek gibi görnüyor. Bu ürünün piyasaya çıkmasını Teknoloji Defteri olarak merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Symbian Akıllı Telefon Piyasasında Tutunamadı başlıklı makalemizde Nokia, Nokia symbian ile çalışmayacak ve Symbian hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.