Son Eklenenler
Projeksiyonlu Tablet Promate LumiTab

Projeksiyonlu Tablet Promate LumiTab

Promate-LumiTab-projektorlu-tabletSon dönemlerde trend haline gelen tablet bilgisayarların aynı zamanda cep telefonu ve notebook haline geldiklerini biliyorduk fakat bu sefer tanıtılan ürün çok daha farklı bir özelliği bünyesinde barındıyor.

Promate LumiTab adıyla piyasaya sürülen tablet bilgisayarı standart modellerden ayıran en büyük özelliği, bünyesinde bütünleşik projeksiyon barındırması. Dünyada ilk olma özelliği taşıyan projektörlü tablet, 11 inc genişliğindeki ekranında oluşturduğu görüntüyü yaklaşık 3 metre uzaklıktan 1 inc projeksiyon görüntüsüyle duvara yansıtabilmekte. 854 x 480 piksel boyutundaki projektör ekranıyla oldukça net kareleri izleyebilme şansınız bulunuyor.

Promate LumiTab cihazında bulunan projektör özelliği LED 35 Lumen ampul sayesinde oluşmakta ve bu ampulün ömrünün yaklaşık 20 bin saat kadar olduğu belirtilmekte. 370 gram ağırlığındaki Promte LumiTab tablet, 1.5GHz çift çekirdekli Cortex A9 işlemciye, 16 Gigabyte depolama kapasitesine ve 1 gigabyte RAM’e sahip. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemiyle birlikte satışa sunulan bu ürün prezentabl kullanıcılar için oldukça başarılı ek özelliklere sahip. Projektör özelliğiyle yaklaşık 2 saat çalışabilen Promate LumiTab üzerinde 4800mAh dahili lityum-iyon batarya kullanılmış. Bu sayede hem uzun süre kullanım hem de yüksek dayanıklılık arz etmekte.

Yine tüm tablet bilgisayarlarda mevcut, BlueTooth 4.0, Wi-Fi gibi özelliklerin yanı sıra, ön ve arka kamera, USB, SD KArt çıkışları ile HDMI video çıkış portları bulunmakta.

Bir önceki yazımız olan Facebook Eski Sevgilinizden Kurtulmanın Yolu başlıklı makalemizde eski sevgilinizden kurtulun, facebook eski sevgiliden kurtul ve facebook killswitch uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.