Son Eklenenler
PlayStation 4 OlayStation 4 Oldu

PlayStation 4 OlayStation 4 Oldu

Bugün saat 00:00 itibariyle Türkiye’de satışa sunulan PlayStation 4 oyun severlerin beğenisine sunuldu. Yurt dışındaki teknoloji marketlerde yaşanan izdihama benzer görüntüler ülkemizde de yaşandı. Büyük teknoloji marketler gece saat 00:00 itibariyle PlayStation 4 satışlarına start verdi. Saatlerce soğuk havada satışların başlamasını bekleyen oyun meraklıları kapılar açılır açılmaz sınırlı sayıdaki PlayStation 4’ü satın almak için hücum etti. Başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerdeki izdiham PlayStation 4’ün başarısını kanıtlar nitelikte. PlayStation 4 Özellikleri ile ilgili hazırladığımız yazıyı okumak için lütfen tıklayınız. Mağaza sahipleri satışlardan oldukça memnun görünüyor.

Bazı tüketiciler PlayStation 4 satışlarındaki yoğun izdihamı OlayStation olarak sosyal medyada paylaşmaya başladı. 1399 TL fiyat ile Türkiye piyasasına giren PlayStation 4 şimdiye kadar üretilen en başarılı oyun kosolu olarak tanımlanmakta.

Bir önceki yazımız olan Microsoft'un Sosyal Platformu "Socl" Büyümeyi Sürdürüyor başlıklı makalemizde Microsoft, microsoft sosyal ağ ve Socl hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.