Son Eklenenler
Microsoft Son Teknoloji Ürünü Saatlerle Geliyor

Microsoft Son Teknoloji Ürünü Saatlerle Geliyor

microsoft-akilli-saatÖzellikle son zamanlar da yeni çıkan teknolojik tasarımlar teknoloji gündemini meşgul etmekte. Bunların aralarında Samsung, LG, Apple ve  benzeri birçok markalanın akıllı saat üreteceğini açıklamasından sonra Microsoft‘un da akıllı saat üretenler kervanına katıldığını açıklaması hiç de sürpriz olmadı.

Geçmiş olduğumuz günlerde en sıcak teknoloji haberlerinin başında, Apple‘in tasarımı olan iwatch adlı akıllı bir saat üzerinde çalışmış oldugu iddiaları tüm dünyayı karıştırmıştı. Akıllı telefon ile saat teknolojisini bir araya getiren ve birleştiren bir ürün olacağı söylenen Iwatch‘ün ardından ise diğer üreticilerin de benzer olarak kendilerine ait projeler üzerinde çalıştıkları haberleri de son zamanlar oldukça fazla konuşulmaya başladı. Ayrıca Samsung ve Google‘ın da son teknoloji olarak kendilerine ait olan akıllı telefon ve saat ve aynı zamanda da gözlük gibi kullanıla bilir, ve yine giyilebilir aygıtlar üzerine çalıştığı iddiaları da son haberlerde bültenimize yansıyanlar arasında.

Dünyaca ünlü yayın organlarından bir tanesi olan Wall Street Journal‘dan da son söylentiler hakkında iddialar gelmeye başladı. Bu iddialara göre Microsoft, Asya ‘da bulunan tefarikçilerden akıllı saat üretimi için de potansiyel bileşenler ithal etmeye başlıyor. Ayrıca tedarikçi firma ve kaynakların dan gelen yine son haberlere göre de Microsoft’un dokunmatik ekranlı saat tarzı bir ürün üzerinde çalıştığı da konuşulan dedikoduların arasında.

Bir önceki yazımız olan Facebook Bu Adama 10 Bin Dolar Ödedi başlıklı makalemizde facebook açıklarını bulan adam, Facebook Güvenlik Açıkları ve facebook ilyas orak hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.