Son Eklenenler
Lenovo Horizon Table PC

Lenovo Horizon Table PC

lenovo-horizon-table-pcGeleceği hakkında en az fikir verebileceğimiz, en az ön görü sunabileceğimiz şeylerden birisi hiç şüphesiz ki teknoloji. Her geçen an, her geçen saniye adım adım ilerleyen, günümüzde çok büyük şeylere imkan verip hayatımızı zorluk düzeyini en aza indirgeyen varlık olarak betimleyebileceğimiz teknolojinin son ürünü geçtiğimiz CES 2013 Fuarında Las Vegas’ta tanıtılan masaüstü tablet ya da aile boyu tablet olarak tanımlanan Table PC‘ler oldu. Geçmişi pek fazla olmayan, lakin kısa sürede büyük işlere imza atarak pazarda iyi bir konuma gelen Lenovo tarafından üretilen bu cihazlar, bilgisayar sektörü için adeta devrim niteliğinde.

Lenovo Horizon Table PC’nin Özellikleri
Fuara damgasını vuran ürünlerden birisi hiç şüphesiz Lenovo‘nun IdeaCentre Horizon Tablet PC modeli oldu. Pazarın en geniş ve kullanışlı ekrana sahip modeli olan Horizon, birden fazla kullanıcının işlem yapmasına olanak sağlayan teknolojisi ile dikkat çekici bir yapıda. Aslında bir masa üstü bilgisayar olan Horizon modeli, belli bir zemine düz olarak yerleştirilebiliyor. Bu durumda iki veya daha fazla kişinin aynı ekranı aynı anda kullanması olağanken, interaktif yapıda ki oyunlar aynı şekilde eş zamanlı olarak birden fazla oyuncu ile oynanabiliyor. Bu durumda iken evlerin yeni eğlence sistemi olması sıradan bile değil. Ekran kartı olarak NVIDIA GeForce ile işbirliği yapan Lenovo, mükemmele yakın bir video oynatım imkanı sunan Dolby Home Theatre® v4 ses efektleriyle ev eğlencesini maksimum düzeye çıkarmış durumda. Bu performansın en büyük destekleyicisi ise Intel’in Core i7 modelli işlemcisi. Bunların yanı sıra 8 GB seviyesine kadar yükseltilebilen, DDR3 1600 MHz bellek, 256 GB seviyesine kadar yükseltilebilen SSD depolama alanları entegre edilmiş. Bu hali ile 10 saatten fazla pil ömrü ile birçok soru işaretini zihinlerden kaldıran IdeaCentre Horizon Tablet PC birçok elektronik mağazasında alıcılarını bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Huawei Windows Phone Ascend W1, Farklı Bir Ürün Arayanlar İçin Üretilmiş başlıklı makalemizde Huawei, Huawei Ascend W1 ve Huawei Ascend W1 fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.