Son Eklenenler
iPhone’unuzu Profesyonel Fotoğraf Makinesine Çevirin

iPhone’unuzu Profesyonel Fotoğraf Makinesine Çevirin

olloclip iphone lensGünümüzde özellikle binlerce faydalı uygulamayla dikkatleri çeken iPhone akıllı cep telefonları aynı zamanda yüksek performanslı fotoğraf çekebilen kameralara da sahip. iPhone için aksesuvar üreten şirketlerin birçoğu iPhone telefonlarda kullanılabilen profesyonel lensler üretti fakat şimdiye kadar üretilenlerin hiçbiri bu lensin yapabildiklerini yapamıyor.

iPhone ve iPhone 4s modellerine uyumlu olarak üretilen Olloclip adı verilen bu lens ile profesyonellere taş çıkartan çekimler yapabilirsiniz. iPhone telefonunuzun kamerasının önüne yerleştirilebilen bu lens ile hem zoom kalitesini arttırabili optik yakınlaştırma, diyafram ayarlarını değiştirerek farklı ışık kaynaklarında çekimler yapabilirsiniz. Cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Olloclip lens zoom lens olarak kullanıldığı gibi ters çevrilip makro lens olarak da kullanılabiliyor.  70 dolardan piyasaya sürülen olloclip lens aynı zamanda hareket halinde de çekim yapabiliyor VR (IS) özelliği ile titreşim halinde bile bulanık olmayan canlı fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android'e iOS Teması (Telefonunuz iPhone'a Benzesin) başlıklı makalemizde Android ios teması, Android iPhone teması ve Android telefonunuzu iPhone dönüştür hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. olloclip almak isteyenler ama fiyatı yüksek gelenler şuraya bakabilirler. Çok daha uygun fiyata kaliteli bir lens alabilirsiniz. fonefon.com/?urun-358-iphone-5-uclu-lens-kiti-3in1-kirmizi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.