Son Eklenenler
IPad 5 ve IPad Mini 2 Modelleri

IPad 5 ve IPad Mini 2 Modelleri

Geçtiğimiz ay yalnızca akıllı cep telefonlarının tanıtımına odaklanan Apple, Ekim ayını merakla beklenen iPad 5 ve iPad Mini 2 modellerinin tanıtımına ayıracak gibi görünüyor. İki gün önce internete sızdırılan yüksek çözünürlüklü iPad 5 ve iPad Mini 2 modellerine ait fotoğraflar şirket tarafından da doğrulandı. Açıkçası şimdiye kadar yapılan tahminlerin çoğunda olduğu gibi tasarım açısından çok da fazla değişikliğe gidilmeyen yeni modellerin iç donanımları performanslarının mükemmel olduğu belirtilmekte. Apple henüz resmi olarak tanıtmasa da Ekim ayının sonuna doğru iPad 5 ve iPad mini 2 cihazlarını görücüye çıkaracak. Zaten internete sızdırılan fotoğraflarında ilgili cihazlara ait olduğu bilgisi şirket tarafından belirtildi.

Uzmanların çoğu 22 Ekim tarihinde her iki cihazında kamuoyuna tanıtılması konusunda hem fikir. Özellikle iPhone 5S modelinde kullanılan A7 işlemcinin aynısının kullanıldığı yönünde kesin konuşan uzmanlar sade ve klasik tasarımdan vazgeçmeyen Apple için “2013’ün en şık tasarımcısı” şeklinde övgüler yağdırdı. Uzun süredir ürettiği cihazlarda benzer tasarımlara imza atan şirket iPad 5 ve iPad mini 2 için de benzer tasarımları kullandı. Teknoloji Defteri olarak aşağıda sıraladığımız yüksek çözünürlükteki fotoğrafları sizler için paylaştık. 22 Ekim tarihinden önce tanıtılmayacak olan cihazlar hakkında fikir edinmek için fotoğraflara göz atabilirsiniz.

ipad 5

iPad mini 2

ipad 5 yeni 6

ipad 5 yeni 4

ipad 5 yeni 2

ipad 5 yeni 3

 

Bir önceki yazımız olan Durak Yok Yola Devam İETT Hacklendi başlıklı makalemizde durak yok yola devam, Hack ve İETT hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.