Son Eklenenler
Hayatınıza Sunulan En Güzel Yenilik Samsung Series 7 Ultra

Hayatınıza Sunulan En Güzel Yenilik Samsung Series 7 Ultra

samsung series 7 ultraTeknolojinin geldiği noktada firmalar kendilerine hedef olarak hızın en yüksek seviyesinde ürünlerin çıkartılmasını sağlamayı amaçlıyorlar. Samsung bu konuda ilk sırada yer alan firmalar arasında. Son çıkardığı Samsung 7 Serisi notebooklar bu durumu da kanıtlıyor aslında. Fast Start adında hızlı başlatma özelliği ben buradayım diyor. Kapağını açtıktan ve güç düğmesine bastıktan sonra yalnızca 2,1 saniyede ekranı görüyorsunuz. Kronometre baz alınarak hazırlanan cihazda yenilikçi hibrit uyku modu hızlı başlangıç ile kararlı bir uyku modunu birleştirmiş durumda hal böyle olunca bilgisayarın açılması için 30-60 sn. belemek zorunda kalmıyorsunuz. İşletim sistemi incelendiğinde orijinal Windows 7 Home Premium kullanıldığı görülüyor. 15,6 inçlik yansımasız HD + LED ekranı muhteşem bir şekilde tasarlanmış durumda.

1,3 megapiksel HD Web kamerası ile muhteşem görüntüler yaratabilirsiniz. 3w Stereo Hoparlör ile ses kalitesinin mükemmelliğine inanamayacaksınız. Bilgisayar alanında yeniliklerin hiçbir zaman bitmediği ve sürekli yeniliklerin ilave edildiği günümüzde bu cihaz tüm iyi özelikleri içinde bulunduruyor. Araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki fonksiyonları ve hayatınıza kattığı değer sahip olmak için vereceğiniz bedeli fazlası ile karşılayacak. Samsung 7 serisi ile yeni bir deneyim sizleri bekliyor. Bu makine zamanı kıymetli olup işini en kısa sürede tamamlamak isteyenler için yaratılmış durumda. Teknolojinin anlamı muhteşem tasarımları ile buluştuğu nokta demek en doğrusu.

Bir önceki yazımız olan Her Anın Karesini Yakalamak İçin Samsung NX300 Sizi Bekliyor başlıklı makalemizde NX300 Fotoğraf makinesi, Samsung ve Samsung NX300 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.