Son Eklenenler
Google 14 Yıl Önce Böyleydi

Google 14 Yıl Önce Böyleydi

google nostaljiArama motorlarının devi olan Google tüm dünyaya 79 dilde hizmet etmenin mutluluğunu yaşarken internete verilen bir video ile 14 yıl öncesinden günümüze kadar hem maddi hem de manevi olarak ne gibi değişiklikler geçirdiğini de bizlerle paylaştı. Kurulduğu dönemlerde 2-3 kişiyle proje tabanı üzerinden çalışmalarını sürdüren 1999 yılında 54 kişilik kadrosuyla bu günlere geleceğinden habersiz olan personeliyle şirket içi kutlamalar ve eğlenceler düzenleyen bir şirket imajından bugünkü dünya devi haline nasıl geldiğini az çok tahmin ediyorsunuzdur.

Haberimizin altında izleyebileceğiniz video 1999 – 2005 yılları arasında Google’ın marka yönetiminden sorumlu genel müdürü Douglas Edwards tarafından kayda alınmış olup, tüm ofis çalışanlarının tek odada toplanıp doğum günü kutlamasında çekilmiş görüntülerden oluşmaktadır. Yaklaşık 7 buçuk dakika olan videoda o dönemin Google çalışanlarının ne denli mutlu olduklarını gözlerinden anlayabilmekteyiz. Bugün ise şirket dev binalarıyla yaklaşık 12 bin kişiyi istihdam etmekte. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy S4 Mini'nin Teknik Özellikleri Açıklandı başlıklı makalemizde Galaxy s4 mini, Galaxy s4 mini fiyatı ve galaxy s4 mini ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.