Son Eklenenler
Dünyanın En İnce Tableti Sony’den Geldi

Dünyanın En İnce Tableti Sony’den Geldi

Sony Xperia Z Tablet-dunyanin en ince tabletiYaklaşık 4 gündür İspanya‘nin Barcelona şehrinde devam etmekte olan ve Dünyanın En Büyük Mobil fuarlarından birisi olarak kabul edilen, Dünya Mobil Kongresi‘nde bir çok ilki bir arada görmek teknoloji severler için büyük şans. Bugün dünyanın en ince tablet bilgisayarını üreten Sony‘e ait Xperia Z Tablet‘i sizler için inceledik.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip Xperia Z, 6.9 mm değerindeki kalınlığıyla dünyanın en ince tablet bilgisayarı olma özelliğini taşıyor. 10” büyüklüğündeki ekranında kullanılan yep yeni led teknolojisi sayesinde gözleri yormadan uzun süre kullanım imkanı sağlanan Xperia Z Tablet yalnızca 495 gram ağırlığa sahip, bu boyutları ve ağırlığıyla dünyanın en ince ve en hafif tableti olma özelliğiyle dikkatleri üzerine topladı bile. 1.5 GHz işlemci ve 8 megapiksel kamerasıyla (2 megapiksel ön kamera), Wi-Fi ve 4G seçenekleriyle donatılmış olan bu tablet, performansı ile göz dolduruyor.

Sony Xperia Z Tablet‘in 16, 32 ve 64 Gigabyte kapasiteli seçenekler mevcut. 16 gigabyte olan modeli 499 USD ile satışa sunuldu, 32 Gb’lik olanı 599 USD‘den satışa sunulurken, 64 GB modelinin henüz ne kadardan satılacağı kesinleşmedi. Nisan ayının ortalarında teknoloji marketlerde yerini alacak olan Xperia Z Tablet, modern çizgileriyle Sony kalitesini bir araya getirerek kullanıcıya sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook Milyarlarca Fotoğrafı Nasıl Saklayacak? başlıklı makalemizde Facebook, Facebook fotoğraf saklama ve facebook soğuk depolama hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.