Son Eklenenler
Aselsan’ın Ejderha’sı Tanıtıldı

Aselsan’ın Ejderha’sı Tanıtıldı

Savunma sanayiinde Türkiye’nin parlayan yıldızı Aselsan, Homeland Security adı verilen Ulusal Güvenlik Fuarında görücüye çıkardığı yerli üretim insansız kara aracı Ejderha ile büyük beğeni topladı. Tamamiyle yerli sermaye ve beyin gücü ile Tübitak tarafından desteklenen Ejderha insansız kara aracı bomba imha, gözetleme, casusluk, istihbarat gibi toplumsal olaylarda etkin olarak kullanılacak. Özellikle bomba imha ekiplerinin işine yaracayak olan Ejderha, can güvenliğini tehlikeye düşürmeden uzaktan müdehale imkanı tanıyacak.

ejderha

Aselsan’ın Ejderhası üzerinde bulunan hassas algılayıcı ve sensörler aracılığıyla her çeşit zorlu şartlar altında mükemmel hareket kabiliyeti bulunmakta. Aynı zamanda Ejderha‘da bulunan gelişmiş Jammer cihazları sayesinde çalışılan bölgedeki sinyaller tamamen kaldırılabilmekte.

Bir önceki yazımız olan Pac-Man En Büyük Oynanabilir Oyun Olarak Rekor Kırdı başlıklı makalemizde dünyanın en büyük oynanabilir oyunu, oynanabilir en büyük oyun ve Pac-Man hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.