Son Eklenenler
Apple, Akıllı Saat Üretecek

Apple, Akıllı Saat Üretecek

iWatch Apple Akilli saatABD’nin gururu, dünyanın en başarılı teknoloji şirketlerinden birisi olan Apple, iPhone, iPad, iPod gibi kilisel kullanımlı teknolojik aletlerde elde ettiği başarıyı şimdi de akıllı saat üretimiyle sürdürmeye kararlı görünüyor. 2013 yılı içerisinde daha da küçülütlmüş kişisel ürünler ile ilgili patentleri almaya başlayan Apple, tüketici elektroniği piyasasının üzerinde daha da gelişmiş ve küçültülmüş ürünlerle ilgili AR-GE çalışmalarına başladı.

Wall Street Journal (WSJ) tarafından verilen habere göre Apple tarafından üretilecek iWatch adında yeni bir kol saati ile piyasalarda çalkantı yaratmayı planlayan şirket, çeşitli bilgileri dış ortamdan toplayabilen Wi-Fi bağlantısına sahip, yüksek kapasiteli sensörler barındıran bir cihaz üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Henüz Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen yakın zamanda sızıntıların giderek büyümesi sonucunda şirketten resmi açıklamanın gelmesi beklenmekte.

Giyilebilir elektronik ürünler üzerine çalışmalarını sürdüren Apple özellikle iWatch üretimini gerçekleştirirse, akıllı saat adında mükemmel bir pazara da sahip olabilir. Hem internet, hem multimedya uygulamalarla donatılmış akıllı saatte telefon özelliğinin de eklenmesinin planlandığı haberine yer veren uzmanlar. Bekleyip görmekten başka yapılacak birşey olmadığının altını çizdi.

Apple’nin ardından Samsung’da akıllı saat üretecek. İlgili haberimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Pardus 2013'ün Son Sürümü Geliyor başlıklı makalemizde Pardus, Pardus 2013 ve Pardus 2013 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.