Son Eklenenler
Android için Auto Finder:Aracınızı park ettiğiniz yeri hatırlatır

Android için Auto Finder:Aracınızı park ettiğiniz yeri hatırlatır

Siz de arabasını park ettiği yeri sık sık unutanlardan mısınız? O zaman bu program tam size göre:Auto Finder for Android

Aracınızdan ayrılırken bir haritaya konumunuzu işaretlediyseniz, izin verdiyseniz, vb diğer bluetooth izinleri sağladıysanız yine bir yolunu bulabilirsiniz. Ama bu programın aracınızı bulma konusundaki yardımı ise daha farklı.

Bu program sistem içinde otomatik olarak aracın park edildiğini anlar, otomatik olarak park edildiği yeri işaretler. Herhangi bir donanımsal yapılandırma da gerektirmez. Android 4.0 ve üzeri sistem yeterli.

autofinderkpk

Uygulama hem uydu hem de harita modunda çalışabiliyor. Ayrıca dilerseniz elle işaretleme şansınız da mevcut. Ayrıca geri park yönünde hizmet de sağlıyor. Bundan daha iyi ne olabilirdi diye düşünüyor insan.

Dilerseniz bağışta bulunarak uygulamanın gelişimini teşvik edecek şekilde katkıda bulunabilirsiniz. Unutmadan program tamamen ücretsiz.

Bir önceki yazımız olan Facebook "Haber Kaynağı" Tasarımını Yine Değiştiriyor! başlıklı makalemizde Facebook, facebook haber kaynağı ve facebook news feeds hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.