Son Eklenenler
Adult Sitelere En Fazla Rağbet İran’dan

Adult Sitelere En Fazla Rağbet İran’dan

İran Devrim Muhafızları Ordusu’nun komutanlarından İbrahim Beyani‘nin bugün yaptığı açıklamada yer yerinden oynadı. Devrim Muhafızları Siber Ordusu’nun yıl içerisinde yaptığı teftişler ve yabancı ülkelerden edindikleri istihbaratlar biraraya getirildi. Sonuç şaşırtıcı….

Dünyada porno sitelere en fazla girişin yapıldığı ülkenin İran olduğu anlaşıldı. Beyani, yapılan araştırmalara göre şehir sıralamasında Tahran’ın ilk sırada yer aldığını Şiraz kentinin ise dünya sıralamasında 15. sırada yer aldığını belirtti. Sıralamada toplam 182 şehir olduğunu ve ilk sırada Tahran’ın olması haberinin ülkede yayılmasının ardından denetimler giderek sıklaştırılmaya başlandı. İran’da internet yayını filtre edilmekte, buna rağmen ramazan ayında adult sitelere erişimde patlama yaşandığını belirten General Beyani, İran Devrim Muhafızları Siber Ordusu’nun üzerinde çalıştığı “Helal İnternet” isimli projenin kısa zamanda devreye alınacağını açıkladı. Helal İnternet projesi bağlamında, kullanıcılar üzerinden denetim yapılacağının mümkün olduğunu açıklayan Beyani, bu sayede adult erişimini en aza indirmeyi planlamakta.

Bir önceki yazımız olan Her Derde Deva "Yoğurt" başlıklı makalemizde Her Derde Deva Yoğurt, Yoğurt Anksiyetik Tedavi ve Yoğurt Depresyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.