Son Eklenenler
24 Ayar Altın Kaplama USB Bellek

24 Ayar Altın Kaplama USB Bellek

altin kaplama USB bellekSon haftalarda altın fiyatlarındaki aşırı düşüş teknoloji firmaları tarafından bir fırsat olarak görüldü. Depolama teknolojilerinden dünyanın en ünlü şirketlerinden birisi olan Kingston, piyasaya sürdüğü 24 ayar altın kaplama USB bellek ile 2013’ün en dikkat çeken ürününü ortaya çıkardı.

8 ve 16 Gigabyte kapasiteye sahip Data Traveler Gold USB belleğe tüm teknoloji marketlerden sahip olabilirsiniz. Altın değerinde bilgileri altın kaplama USB belleklerde taşıyın sloganıyla piyasaya sürülen bu ürünlerin fiyatları çok da uçuk değil. 24 ayar külçe altının gramı 84 lira olarak belirtilirken, 24 ayar altın kaplama Data Traveler Gold USB belleğin fiyatı 17 TL olarak belirtiliyor. DTGE9 Data Traveler Gold olarak isimlendirilen bu ürünün görüntüsü resimde görüldüğü gibi altın külçesini andırıyor.

Bir önceki yazımız olan İnternet Üzerinden Şarkı Paylaşma Yasağı Geldi başlıklı makalemizde internet üzerinden paylaşım yasağı, internetten müzik paylaşma yasağı ve internetten şarkı paylaşma yasağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.