Son Eklenenler
128 GB iPad Türkiye’de Satışa Sunuldu

128 GB iPad Türkiye’de Satışa Sunuldu

retina ekranli iPad TurkiyedeApple Türkiye Distribütörü bugün yaptığı açıklamayla 128 gigabyte kapasiteli 4. nesil iPad‘lerin Türkiye’de ki teknoloji marketlerde yerini aldığını belirtti. Performans bakımından herkesin tercihi olan iPad, özellikle yoğun iş temposunda çalışanları ve sürekli gezici olarak görev yapanların tercih ettiği hem performans hem de kalitesiyle göz dolduran bir ürün olarak kabul gördü. Geçtiğimiz aylarda 64 gigabyte kapasiteli olanının satışına başlanıldığı Türkiye’de, 128 GB kapasiteli iPad’lerin de özellikle taliplerinin oldukça fazla olduğu bilinmekte.

Özellikle 4. nesil retina ekranıyla dikkatleri çeken iPad diğer versiyonlara göre iki kat hızlı çalışan işlemcisi ve HD görüntü kalitesine sahip ön kamerasıyla dikkat çekmekte. Kullanılan retina ekran sayesinde standart HD teknolojisinden daha fazla piksel yoğunluğuna sahip olan 4. Nesil iPad, 10 saat kullanım ve 720 saatlik bekleme ömrüyle daha çok tercih sebebi olmakta. Apple iOS 6.1 işletim sisteminin kullanıldığı 4. nesil iPad, 128 GB‘lik kapasitesiyle ve A6X Çip işlemcisiyle hız sınırlarını aşmakta. iPad Retina 128GB Wi-Fi: 959$ + KDV’den, iPad Retina 128GB Wi-Fi + Cellular‘ın ise 1.099$ + KDV fiyat üzerinden satışa sunulacağı belirtildi. İlerleyen dönemlerde fiyatın düşebileceği üzerinde duran uzmanlar. 4. nesil iPad’i özellikle öneriyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Crysis 3 Oyun İncelemesi başlıklı makalemizde Crysis 3, Crysis 3 detaylı inceleme ve Crysis 3 nasıl oynanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.