Son Eklenenler
Windows Phone İçin Instagram Nihayet Geldi

Windows Phone İçin Instagram Nihayet Geldi

Sosyal Medya kullanıcılarının en çok tercih ettiği platformlardan birisi olan Instagram özellikle akıllı telefon kullanıcılarının çektiği fotoğrafları facebook, twitter gibi platformlarda anında paylaşmasına imkan tanımaktaydı. Bu bağlamda kullanım kolaylığı ve fotoğraflar üzerinde yapılabilen ilginç efektlerle dikkatleri çeken Instagram’ın, sizler için birkaç ay önce hazırladığımız instagram kullanma klavuzunda da uzun uzun tanıtmayı amaçlamıştık. Hem Android hemde iOS işletim sistemlerinde sıkıntısızca kullanılan Instagram Windows Phone işletim sisteminde çalışmamaktaydı. Nokia ile son aylarda adından sıkça söz ettiren Windows Phone işletim sistemi kullanıcı sayısıyla da hiç azımsanamayacak bir sayıya ulaştı diyebiliriz.

instagram windows

Windows Phone işletim sistemini kullananların en büyük sıkıntısı olan Instagram eksikliği üretici firmayı ciddi anlamda rahatsız etmiş olacak ki, hem kullanım sayısını hem de uygulamanın başarısını arttırmak için dün itibariyle Windows Phone sahipleri için Instagram uygulamasını yayınlamayı uygun görmüş. Diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi Windows Phone için de kullanıma sunulan Instagram tasarımında ve işlevselliğinde herhangi bir değişikliğe uğramadı. 12 megabyte büyüklüğündeki dosyayı Windows Phone Store üzerinden temin edebilirsiniz. Instagram uygulamasını da bünyesine katan Windows Phone 8 sessiz ama başarılı ilerleyişine son sürat devam etmekte.

Bir önceki yazımız olan Qualcomm'un Yeni İşlemcisi Snapdragon 805 Tanıtıldı başlıklı makalemizde en hızlı mobil işlemci, Qualcomm ve Snapdragon 805 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.