Son Eklenenler
Nokia Lumia 525 Hakkında Herşey (Resimli)

Nokia Lumia 525 Hakkında Herşey (Resimli)

Son zamanlarda akıllı telefon piyasası öyle bir hal aldı ki hemen hemen her marka ile ilgili sızıntı haberleri elimize ulaşıyor. Geçtiğimiz günlerde iPhone 6 sızıntısını sizler için duyurmuştuk. Bugün en çok sızıntı haberlerin yayınlandığı ve genelde yayınlanan haberlerin doğruluk derecesinin yüksek olduğu sitelerden birisi Evleaks tarafından verilen bir haberi aktarmak istedik. Habere göre Nokia Lumia 525 isimli yeni bir model yakında piyasaya sürülecek. Uzmanların giriş seviyesi akıllı telefonlardan birisi olarak tahmin ettiği Lumia 525 e ait olan fotoğraflar Evleaks sitesi üzerinde yayınlandı. Windows Phone 8 işletim sistemine sahip yeni model ile ilgili donanım özellikleri kesinleşti bile. Buna göre

lumia 525 sizintisi

Nokia Lumia 525 modelinde 1 gigabyte RAM, 1 Ghz hızında çift çekirdekli işlemci tercih edilmiş. Bunun haricinde yapılan yorumlara göre Lumia 525 kullanım amacına göre ağırlıklı olarak müzik odaklı bir cihaz halinde karşımıza çıkacak. Nokia Lumia 525 modeli kırmızı, sarı, siyah ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek fakat giriş seviyesi olarak tabir edilen bu cihazın fiyatı konusunda herhangi bir fikrimiz bulunmamakta. Bu ay içerisinde resmi olarak tanıtılması beklenen Lumia 525 modelinin yıl sonuna kadar da piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni Baaddin başlıklı makalemizde baaddin, baaddin fenomeni ve baaddin kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.